کتاب مرجع WorldCat

LB Kids 2015,دانلود رایگان LB Kids 2015,لیست Meet the dinotrux,کتاب Meet the dinotrux

درمان کبد چرب با یک عوض کردن در رژیم غذایی

به گزارش ایسنا، کم کردن مصرف پاستا، سیب زمینی و دیگر خوراکی های غنی از کربوهیدرات روش آشنا شده است ای جهت پایین آوردن وزن هست. هر چند مطالعات تازه نشان م..

ادامه مطلب

خطر مصرف غذاهای پرکالری جهت زنان لاغر

پزشکان هشدار دادند: زنانی که مقادیر زیادی مواد غذایی پرکالری مصرف می‌کنند، حتی اگر لاغر باشند نیز خود را در معرض مبتلا شدن به سرطان‌های مرتبط با چاقی ق..

ادامه مطلب

تشخیص اوتیسم با عکسبرداری مغزی

مطالعات محققان دانشگاه کالیفرنیا نشان می‌دهد ساختار مغز افراد مبتلا به یک نوع ژنتیکی اوتیسم غیر طبیعی است و می‌توان با عکسبرداری غیر تهاجمی مغز این عارضه را..

ادامه مطلب

هر 5 دقیقه یک اتفاق مغزی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم رسیدن به وقت استاندارد جهت حضور اورژانس بر بالین بیماران و در صحنه حوادث گفت: هدف‌گذاری که انجام دادیم این است که بتوانیم وقت ..

ادامه مطلب

ارتباط میزان پایین آهن و ریسک بیماری قلبی

نتایج یک مطالعه تازه نشان می دهد افراد دارای میزان پایین آهن در معرض ریسک بالای بیماری قلبی قرار دارند. ارتباط میزان پایین آهن و ریسک بیماری قلبی..

ادامه مطلب

عسل ازابتلا به حملات قلبی پیشگیری می کند

یک تحقیق تازه نشان می دهد که قند طبیعی موجود در عسل می تواند از مبتلا شدن به حملات قلبی پیشگیری کند. عسل ازابتلا به حملات قلبی پیشگیری می کند ..

ادامه مطلب

ساخت آنتی‌بیوتیک نیرومند با مخمر نان

محققان یک مخمر نان اختراع کرده اند که می تواند به ساخت آنتی بیوتیک های نیرومند و جدیدی منجر شود که با ابرمیکروب های کشنده مقابله می کنند. ساخت ..

ادامه مطلب