کتاب مرجع WorldCat

LB Kids 2015,دانلود رایگان LB Kids 2015,لیست Meet the dinotrux,کتاب Meet the dinotrux

مذاکره روسیه و عربستان راجع به خروج آمریکا از برجام

به دنبال تصمیم آمریکا جهت خروج از توافق هسته ای با ایران، عربستان در جهت منافع تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و پایداری رشد اقتصادی جهانی، متعهد به حمایت از ثبات ب ..

ادامه مطلب

مجلس به عنوان فیلترینگ خبر رسان تلگرام ورود نمی‌کند / مطهری

به گزارش ایرنا، علی مطهری امروز- چهارشنبه- در خصوص جلسه غیرعلنی هفته آینده مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: این جلسه درخصوص فیلترینگ خبر رسان تلگ..

ادامه مطلب

اتحادیه اروپا از شرکت های این قاره درصورت خروج واشنگن از برجام حمایت می کند

در میان نگرانی شرکت های اروپایی از تحریم های آمریکا در صورت فعالیت در ایران، یک سخنگوی اتحادیه اروپا گفت که این اتحادیه از منافع شرکت های خود برابر کارها وا..

ادامه مطلب

واقعا آمریکایی‌ها به نفت‌کش سانچی حمله کردند؟

همزمان با خبر غرق شدن نفتکش ایرانی در آب‌های دریای شرق چین، شایعه‌ای منتشر شد که روایت متفاوتی از شروع اتفاق به دست می‌دهد؛ اینکه کشتی سانچی مورد حمله آمریکای..

ادامه مطلب

با تصویب پیشنهاد وزارت کشور در هیأت وزیران 4 استاندار تازه گزینش شدند

سخنگوی وزارت کشور اعلام کرد که با تعیین 4 استاندار تازه در هیأت وزیران، تا کنون استانداران 17 استان عوض کردن کردند.  با تصویب پیشنهاد وزارت کشور در..

ادامه مطلب

دستور روحانی به ۲ وزارتخانه جهت بازبینی دستورالعمل اردوها

رییس ­جمهور کشورمان گفت: مورد نیاز است دستورالعمل اردوهای دانش ­آموزی، ظرف یک ماه به وسیله وزارت آموزش و پرورش و وزارت راه و شهرسازی بازبینی جدی شود..

ادامه مطلب

جدول پخش کامل برنامه‌های نامزدهای ریاست جمهوری درصدا وسیما اعلام شد

مراسم قرعه کشی مناظره ها و وقت پخش برنامه های نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شبکه های متفاوت صدا وسیما برگزار شد تا نامزدها از وقت پخش ب..

ادامه مطلب