کتاب مرجع WorldCat

LB Kids 2015,دانلود رایگان LB Kids 2015,لیست Meet the dinotrux,کتاب Meet the dinotrux

۲۴ کشته و زخمی ، برخورد قطار با اتوبوس در شمال هند

به گزارش رکنا، بر اثر برخورد قطار با یک اتوبوس مدرسه در شمال هند دست کم ۱۲ دانش آموز جان باختند و ۱۲ دانش آموز نیز به شدت مجروح شدند. برخور..

ادامه مطلب

۴ کشته و چند زخمی ، تیراندازی در یکی از دانشگاه‌های ترکیه

به گزارش فارس، منابع محلی ترکیه از وقوع تیراندازی در یکی از دانشگاه های شهر «اسکی شهر» خبر می دهند. تیراندازی در یکی از دانشگاه های ترکیه/ ۴ کشته..

ادامه مطلب

باند سارقان مسلح کارگاه های صنعتی در اصفهان منهدم شد

به دنبال وقوع چندین مورد دزدی توام با خشونت از کارگاه های صنعتی و شکایت صاحبان این کارگاه ها به پلیس، عنوان به صورت خاص و تخصصی در دستور کار کارآگاه..

ادامه مطلب

شلیک شبانه به مغز راننده جوان

کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت در جست و هوا عامل قتل راننده جوان پژو 206 هستند که در کنار خیابان دانشگاه واقع درمحله نازی آباد کشته شد.  شلیک ..

ادامه مطلب

فوت مرد میانسال در دعوای خیابانی

مرد میانسال در جریان دعوای خیابانی در یکی از محله‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران از پای درآمد و پلیس مردی را به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت کرده است..

ادامه مطلب

انهدام باند اشرار مسلح در ایرانشهر

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، از دستگیری و انهدام باند اشرار مسلح در عملیات ضربتی پلیس و کشف مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات در این رابطه خبر داد. ..

ادامه مطلب

مرگ دو نفر به ضرب گلوله ، درگیری خونین در یکی از روستاهای اراک

ساعتی پیش در درگیری که در روستای مرادآباد شهرستان اراک رخ داد 2 نفر جان خود را از دست دادند و دو نفر مجروح شدند. درگیری خونین در یکی از روست..

ادامه مطلب

در پرونده قضایی آتنا با یک قاتل سریالی مواجه ایم / دادستان پارس آباد

دادستان شهرستان پارس آباد با بیان اینکه جسد آتنا در پارکینگ مرد رنگرز پیدا شد، گفت: پرونده آتنا اصلانی یک ابر پرونده محسوب می شود که در کنار این پروند..

ادامه مطلب

اسامی بیمارستان‌ها + انتقال ۵۰ مصدوم اتفاق برخورد قطار در ایستگاه طرشت به بیمارستان

سرپرست اورژانس کشور از انتقال مصدومان اتفاق برخورد دو قطار در ایستگاه طرشت به بیمارستان‌های پایتخت خبر داد. انتقال ۵۰ مصدوم اتفاق برخورد قطار در ایستگاه طرشت ..

ادامه مطلب

واژگونی اتوبوس مسافربری در زنجان با ۱۷ مجروح

میزان نوشت:پیر حسین کولیوند اظهار داشت: ساعت 6:47 صبحگاه امروز اتفاق وازگونی اتوبوس مسافربری در زنجان به اورژانس اعلام و بلافاصله 5 دستگاه آمبولانس ..

ادامه مطلب