کتاب مرجع WorldCat

LB Kids 2015,دانلود رایگان LB Kids 2015,لیست Meet the dinotrux,کتاب Meet the dinotrux

گزارش آزادی‌های مذهبی آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران سیاسی، غیرواقعی و مردود است‎ / قاسمی

سخنگوی وزارت امور خارجه کشور عزیزمان ایران گفت که گزارش آزادی‌های مذهبی وزارت امور خارجه آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران سیاسی، غیرواقعی و مردود است‎...

ادامه مطلب

ارتباط «خجالت» با افسردگی و اعتیاد جوانان

بر اساس نتیجه های تحقیق تازه احساس خجالت مسیری بین افسردگی و اعتیاد در بین جوانان است. ارتباط «خجالت» با افسردگی و اعتیاد جوانان عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

ترامپ دیدار با رهبر کره شمالی را لغو کرد

رئیس‌جمهور آمریکا در نامه‌ای به رهبر کره شمالی، اعلام کرد در نشستی که قرار بود ماه آینده میلادی میان سران دو کشور برگزار شود، شرکت نمی‌کند. ..

ادامه مطلب

کمک هوش مصنوعی در پی بردن به رازها مغز

در حالی که آنچه در مغز شما اتفاق می‌افتد به نحوه شگفت آوری، پیچیده است اکنون شرکت “دیپ مایند” گوگل در حال توسعه یک هوش مصنوعی است که این هوش مصنوعی ب..

ادامه مطلب

مذاکره روسیه و عربستان راجع به خروج آمریکا از برجام

به دنبال تصمیم آمریکا جهت خروج از توافق هسته ای با ایران، عربستان در جهت منافع تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و پایداری رشد اقتصادی جهانی، متعهد به حمایت از ثبات ب ..

ادامه مطلب

مشتریان نفتی کشور عزیزمان ایران در اروپا به خرید ادامه می دهند / رویترز

خبرگزاری رویترز روز جمعه از لندن گزارش داد: شرکت های نفتی اروپایی حتی با وجود ترساندن آمریکا به اعمال تحریم های جدید، همچنان از کشور عزیزمان ایران نفت خری..

ادامه مطلب

ارتباط آسیب مغزی در مبتلا شدن به آلزایمر

محققان دریافتند آسیب مغزی، حتی در صورت خفیف بودن، خطر مبتلا شدن به زوال عقل را تا دو برابر زیاد کردن می دهد. ارتباط آسیب مغزی در مبتلا شدن ب..

ادامه مطلب

مجلس به عنوان فیلترینگ خبر رسان تلگرام ورود نمی‌کند / مطهری

به گزارش ایرنا، علی مطهری امروز- چهارشنبه- در خصوص جلسه غیرعلنی هفته آینده مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: این جلسه درخصوص فیلترینگ خبر رسان تلگ..

ادامه مطلب

ترامپ روش ارتباطی خاص خود را دارد / نیکی هیلی

نماینده آمریکا در شرکت ملل گفت که از روش ارتباطی رییس‌جمهوری این کشور دفاع نمی‌کند. نیکی هیلی: ترامپ روش ارتباطی خاص خود را دارد عبارات مهم ..

ادامه مطلب

غلط های گذشته را در مذاکره با کره تکرار نمی‌کنیم / پمپئو

وزیر خارجه آمریکا می گوید دولت دونالد ترامپ غلط های گذشته را در مذاکره با کره شمالی تکرار نخواهد کرد. پمپئو: غلط های گذشته را در مذاکره با..

ادامه مطلب