کتاب مرجع WorldCat

LB Kids 2015,دانلود رایگان LB Kids 2015,لیست Meet the dinotrux,کتاب Meet the dinotrux

دمای هوا در بعضی از نقاط کم کردن می یابد ، بارش شدید باران در 8 استان کشور

کارشناس شرکت هواشناسی گفت: طی دو روز آینده شاهد بارش شدید باران در 8 استان کشور خواهیم بود.  بارش شدید باران در 8 استان کشور/ دمای هوا در ..

ادامه مطلب

فوت مرد میانسال در دعوای خیابانی

مرد میانسال در جریان دعوای خیابانی در یکی از محله‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران از پای درآمد و پلیس مردی را به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت کرده است..

ادامه مطلب

واکنش‌ها مدیران غیرحرفه‌ای بود ، دلال‌ها عامل محرومیت طارمی شدند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس کوتاهی مدیران کلوب را علت محرومیت مهدی طارمی و کلوب بیان کرد و گفت: دلال‌ها سالهاست در فوتبال کشور عزیزمان ایران هر کاری می‌کن..

ادامه مطلب

روحانی هیچ‌گاه به آمریکا باج نمی‌دهد/ قاضی برجام آژانس هست، نه دولت ترامپ ، سیدحسین موسویان

عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در دولت اصلاحات تاکید کرد: آمریکا مدعی است که کشور عزیزمان ایران ناقض توافق هست. در حالی که قاضی برجام آژانس بین‌المللی ا..

ادامه مطلب

برگزاری کلاس درس در بیمارستان و منزل جهت دانش‌آموزان حادثه‌دیده هرمزگانی

معاون آموزشی آموزش و پرورش استان هرمزگان از برگزاری کلاس درس در بیمارستان و منزل جهت دانش‌آموزان حادثه‌دیده هرمزگانی خبر داد. برگزاری کلاس در..

ادامه مطلب

اکشن را دوست دارم، ولی خشونت را نه / جکی چان

جکی چان با توجه به تمام معیارها، یک پیرمرد محسوب می‌شود؛ ولی رسانه‌های گروهی می‌گویند او را با این نام خطاب نکنید، ناراحت می‌شود! به گفته خودش، زندگی سالم و ور..

ادامه مطلب

کره‌شمالی تحریم‌های تازه شورای امنیت علیه خود را محکوم کرد

سفیر کره شمالی در شرکت ملل گفت، توسعه سلاح هسته‌ای از سوی کشورش تکمیل شده است است.  کره شمالی تحریم های تازه شورای امنیت علیه خود را محکوم ک..

ادامه مطلب

انهدام باند اشرار مسلح در ایرانشهر

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، از دستگیری و انهدام باند اشرار مسلح در عملیات ضربتی پلیس و کشف مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات در این رابطه خبر داد. ..

ادامه مطلب

دستور روحانی به ۲ وزارتخانه جهت بازبینی دستورالعمل اردوها

رییس ­جمهور کشورمان گفت: مورد نیاز است دستورالعمل اردوهای دانش ­آموزی، ظرف یک ماه به وسیله وزارت آموزش و پرورش و وزارت راه و شهرسازی بازبینی جدی شود..

ادامه مطلب

تيتر روزنامه هاي یکشنبه 12 شهریور 1396

مطبوعات امروز تیترهای متنوعی را در صفحه اول خود جای داده اند.  روزنامه | مطبوعات | تیتر امروز روزنامه ها تيتر روزنامه هاي یکشنبه..

ادامه مطلب