کتاب مرجع WorldCat

LB Kids 2015,دانلود رایگان LB Kids 2015,لیست Meet the dinotrux,کتاب Meet the dinotrux

اقدامات پلیس آموزشی و ایجابی است نه سلبی

رییس پلیس پایتخت، برطرف پرسشها مردم، توجه به خواسته‌های آنان و ایجاد آرامش در محلات را از جمله اهداف خود در پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اعلام کرد..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

خطر مصرف غذاهای پرکالری جهت زنان لاغر

پزشکان هشدار دادند: زنانی که مقادیر زیادی مواد غذایی پرکالری مصرف می‌کنند، حتی اگر لاغر باشند نیز خود را در معرض مبتلا شدن به سرطان‌های مرتبط با چاقی ق..

ادامه مطلب

پیشنهاد واردات جسد

رییس شرکت پزشکی قانونی کشور از پیشنهاد این شرکت جهت واردات جسد به کشور خبر داد.  پیشنهاد واردات جسد عبارات مهم : پزشکی ..

ادامه مطلب

تولید 2 مینی‌بوس متوقف شد

به گزارش ایسنا، در این مدت تولید مینی بوس آرین شرکت کشور عزیزمان ایران ماشین دیزل با کم کردن ۱۰۰ درصدی همراه بوده و از ۱۵ دستگاه در تیر ماه سال گذشته به..

ادامه مطلب

تشخیص اوتیسم با عکسبرداری مغزی

مطالعات محققان دانشگاه کالیفرنیا نشان می‌دهد ساختار مغز افراد مبتلا به یک نوع ژنتیکی اوتیسم غیر طبیعی است و می‌توان با عکسبرداری غیر تهاجمی مغز این عارضه را..

ادامه مطلب

برخورد وزارت اطلاعات با کانال‌ها پلیسی نیست / به مرتبطین با کانال آمد نیوز تذکر داده شد ، علوی

وزیر پیشنهادی اطلاعات گفت: سیاست این وزارتخانه درمورد کانال‌ها پلیسی نیست و اینگونه برخوردها در قبال فعالان مدنی جدای از عنصرهای ضد انقلاب را در ارزش یک ج..

ادامه مطلب