کتاب مرجع WorldCat

LB Kids 2015,دانلود رایگان LB Kids 2015,لیست Meet the dinotrux,کتاب Meet the dinotrux

رم در رده سوم باقی ماند ، تورینو برابر اینتر میلان پیروز شد

به گزارش مهر، هفته سی و یکم رقابتهای سری آ ایتالیا روز یکشنبه با برگزاری دیدار تیم های تورینو و اینتر میلان پی گرفته شد که نتیجه آن یک بر صفر به سود..

ادامه مطلب

تصویرهای + حضور پرشمار هواداران سرخابی شب قبل از داربی در برابر آزادی

به گزارش ایسنا، درحالی که ساعت ۱۵:۴۵ روز پنج شنبه داربی ۸۶ برگزار می شود، چند صد نفر از هواداران استقلالی و پرسپولیسی ای که عموما از شهرهای متفاوت به ..

ادامه مطلب

دردسر بزرگ جهت مهدی قائدی؟

به گزارش خبرآنلاین، اخیرا در تصادفی که خودروی ام وی ام در بوشهر داشت، مهدی قائدی به شدت آسیب دید و احمدرضا شاکر بازیکن تیم آبی پوشان ماندگار هم از دنی..

ادامه مطلب

منصوریان و افتخاری سر من معامله کردند ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.27

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.27 /منصوریان  و افتخاری  سر من  معامله  کردند  عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی ا..

ادامه مطلب

راجع به بیرانوند اقدام نکنید، ورود می‌کنیم ، کمیته اخلاق ٧٢ ساعت به پرسپولیس مهلت داد

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به کلوب پرسپولیس مهلت داد تا شنبه در برابر واکنش‌ها «غیراخلاقی» علیرضا بیرانوند تصمیم‌گیری کند، در غیر این صورت این کمیته راسا به عن ..

ادامه مطلب

توضیحات ستاره سابق استقلال و پرسپولیس در مورد حمل شیشه و حبس ابد

ستاره سابق فوتبال که این روزها محکومیتش در زندان را سپریم می‌کند، نسبت به اخباری که اخیراً در موردش انتشار یافته است صحبت کرد.  توضیحات..

ادامه مطلب

بازی با اسپانیا یک اتفاق تاریخی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران است / چمنیان

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان بازی برابر اسپانیا در جام جهانی را یک بازی تاریخی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌داند و از بازی برابر این تیم خوشحال است..

ادامه مطلب

گزارش کامل برنامه نود (96.07.17)با قرعه‌کشی جام حذفی

قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مهم‌ترین اتفاق در برنامه نود این هفته بود.  گزارش کامل برنامه نود (96.07.17)با قرعه کشی جام حذفی ..

ادامه مطلب

واکنش‌ها مدیران غیرحرفه‌ای بود ، دلال‌ها عامل محرومیت طارمی شدند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس کوتاهی مدیران کلوب را علت محرومیت مهدی طارمی و کلوب بیان کرد و گفت: دلال‌ها سالهاست در فوتبال کشور عزیزمان ایران هر کاری می‌کن..

ادامه مطلب

اعلام آخرین اوضاع احمد نوراللهی و بازگشت به لیست پرسپولیس

مشکل آخر خدمت هافبک سرخپوشان پایتخت باعث شده است تا امید مدیران این کلوب به حضور احمد نوراللهی در لیگ برتر کمرنگ شود.  اعلام آخرین اوضاع ا..

ادامه مطلب