کتاب مرجع WorldCat

LB Kids 2015,دانلود رایگان LB Kids 2015,لیست Meet the dinotrux,کتاب Meet the dinotrux

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازیگر طنز از علاقه به فیلم‌های بهروز وثوقی و علت بازی نکردن در «ماجرای نیمروز» گفت

مجید صالحی که مهمان برنامه زنده «سی و پنج» بود با اشاره به نقش‌های کمدی که بازی کرده هست، گفت که قرار بوده در فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» هم جلوی دوربین برود.

بازیگر طنز از علاقه به فیلم‌های بهروز وثوقی و علت بازی نکردن در «ماجرای نیمروز» گفت

بازیگر طنز از علاقه به فیلم های بهروز وثوقی و علت بازی نکردن در «ماجرای نیمروز» گفت

عبارات مهم : سریال

مجید صالحی که مهمان برنامه زنده «سی و پنج» بود با اشاره به نقش های کمدی که بازی کرده هست، گفت که قرار بوده در فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» هم جلوی دوربین برود.

به گزارش خبرآنلاین، مجید صالحی، بازیگر فیلم و سریال های تلویزیون که زیاد با نقش های کمدی در میان مخاطبان آشنا می شود، شب گذشته (شنبه 25 آذر) مهمان فریدون جیرانی در برنامه «سی و پنج» بود.

این بازیگر در گفت و گویش با جیرانی راجع به ژانر مورد علاقه اش گفت: «ژانر مورد علاقه من کمدی اجتماعی مثل «آپارتمان» بیلی وایلدر است و قصدم این است که نخستین فیلم سینمایی ام را در این ژانر و موقعیت بسازم. فیلم های فانتزی را دوست ندارم و به همین علت از آقای فرحبخش جهت بازی در فیلم «آس و پاس» عذرخواهی کردم.»

او همچنین گفت: «بیشتر نقش هایم کمدی است ولی در سریال «مدینه»، فیلم «چراغ های ناتمام» و فیلم «استراحت مطلق» عبدالرضا کاهانی نقش جدی بازی کرده ام.»

صالحی با اشاره به آشنایی و همکاری با رضا عطاران، ادامه داد: «با رضا عطاران به صورت اتفاقی کنار هم قرار گرفتیم. در سال ۷۳ در برنامه «سیب خنده» با هم کار کردیم. بعد از آن در یک برنامه جهت گروه کودک که عطاران کارگردان بود با او کار کردم و سپس در مجموعه «مجید دلبندم». عطاران کارگردان خوب و موفقی است و من حس خوبی به او دارم. اصولا آدم خوش شانسی هستم و هر لحظه توانسته ام با کسانی که حس خوبی به آن ها دارم کار کنم. کارهای مهران مدیری را خیلی دوست دارم ولی تا به حال موقعیت کار کردن با او برایم پیش نیامده است.»

این بازیگر که ظاهرا قرار بوده در فیلم محمدحسین مهدویان نیز بازی کند، در این باره گفت: «سریال «موج و صخره» را با سیدمحمود رضوی کار کردم و جهت «ماجرای نیمروز» از من دعوت به کار کردند ولی به علت اینکه سر کار دیگری بودم این افتخار نصیبم نشد.»

صالحی در ادامه تصریح کرد: «پیش از اینکه وارد بازیگری شوم، فیلم اجاره می دادم و عقیده ام این بود که کار فرهنگی انجام می دهم چون هر لحظه فیلم های خوب اجاره می دادم. اوایل خودم فیلم های بهروز وثوقی را خیلی دوست داشتم، بدون اینکه قدرت تحلیل فیلم ها را داشته باشم. از هنگامی که به کلاس های بازیگری استاد سمندریان رفتم، تحت تاثیر آموزش ها و محیط دیدگاهم عوض کردن کرد.»

او افزود: «فیلمی که می خواهم بسازم یک کمدی هست. هدفم ساخت یک فیلم فاخر نیست، می خواهم فیلمی بسازم که مردم بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و سرگرم کننده باشد.»

بازیگر طنز از علاقه به فیلم‌های بهروز وثوقی و علت بازی نکردن در «ماجرای نیمروز» گفت

واژه های کلیدی: سریال | بازیگر | برنامه | بازیگری | رضا عطاران | مجید صالحی | ماجرای نیمروز | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs