کتاب مرجع WorldCat

LB Kids 2015,دانلود رایگان LB Kids 2015,لیست Meet the dinotrux,کتاب Meet the dinotrux

گت بلاگز اخبار حوادث فوت مرد میانسال در دعوای خیابانی

مرد میانسال در جریان دعوای خیابانی در یکی از محله‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران از پای درآمد و پلیس مردی را به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت کرده است.

فوت مرد میانسال در دعوای خیابانی

عبارات مهم : ایران

مرد میانسال در جریان دعوای خیابانی در یکی از محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران از پای درآمد و پلیس مردی را به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت کرده است.

به گزارش جام جم، ساعت 20 و 21 دقیقه سوم مهر امسال یکی از ماموران کلانتری 119 مهرآباد جنوبی با محسن مدیرروستا، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از درگیری خیابانی منجر به قتل میان دو مرد در تقاطع هاشمی ـ یادگار امام خمینی(ره) پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد.

بازپرس جنایی همراه تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران در آنجا حاضر شدند و جسد مرد 58 ساله را روی چمن فضای سبز درحالی پیدا کردند که آثار خراش روی بدنش بود و وقت کوتاهی از مرگش می گذشت. جسد او به پزشکی قانونی انتقال یافته شد. همچنین ماموران در صحنه درگیری مردی میانسال را بازداشت کرده اند که گوشی گوشی مقتول را برداشته و درحال فرار بود.

فوت مرد میانسال در دعوای خیابانی

متهم بازداشت شده است دیروز جهت ادامه تحقیقات به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و به قاضی پرونده گفت: من و مرد فوت شده است هم محلی بودیم. شب اتفاق من در خیابان بودم که متوجه شدم او در پیاده رو با یک کارگر فصلی درگیر شده است هست. مردم جمع شده است بودند و تلاش داشتند آن دو را از هم جدا کنند که ناگهان مرد کارگر، همسایه مان را به کناری انداخت و بسرعت فرار کرد.

وی افزود: زمانی که بالای سر منوچهر رفتم، بی هوش بود. کمی آب به صورتش ریختم. بعد به داروخانه رفتم تا دارویی تهیه کرده و به او بدهم تا حالش خوب شود که صاحب داروخانه به من گفت با اورژانس تماس بگیر. من هم با تلفن منوچهر چند بار به اورژانس زنگ زدم و ماجرا را خبر دادم. امدادگران اورژانس که آمدند وضع او را بررسی کرند، ولی وی فوت شده است بود. همان موقع ترسیدم و می خواستم بروم که بازداشت شدم.

مرد میانسال در جریان دعوای خیابانی در یکی از محله‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران از پای درآمد و پلیس مردی را به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت کرده است.

همچنین برادر مقتول که در دادسرا حاضر شده است بود، به قاضی پرونده گفت: برادر ناتنی ام چند سال پیش از همسر و فرزند هایش جدا شده است بود و تنها زندگی می کرد، نمی دانم چطور در این درگیری به قتل رسیده است.

با توجه به گفته های این مرد که مدعی است قاتل یک کارگر فصلی بود، تحقیقات جهت رازگشایی از این جنایت ادامه دارد.

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | بازداشت | خیابانی | میانسال | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs