کتاب مرجع WorldCat

LB Kids 2015,دانلود رایگان LB Kids 2015,لیست Meet the dinotrux,کتاب Meet the dinotrux

گت بلاگز اخبار بین الملل به آمریکا چک سفید امضا نداده‌ایم / نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هشدار داد به رغم واکنش‌ها دوستانه دولت فعلی آمریکا با این رژیم، اسرائیل به واشنگتن “چک سفید امضا” نداده که الزاما طبق خواسته آن واکنش‌ه

به آمریکا چک سفید امضا نداده‌ایم / نتانیاهو

نتانیاهو: به آمریکا چک سفید امضا نداده ایم

عبارات مهم : توافق

نخست وزیر رژیم صهیونیستی هشدار داد به رغم واکنش‌ها دوستانه دولت فعلی آمریکا با این رژیم، اسرائیل به واشنگتن “چک سفید امضا” نداده که الزاما طبق خواسته آن واکنش‌ها کند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل طی صحبت خود در جلسه هفتگی حزب لیکود خاطرنشان کرد، دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در رویکردش نسبت به توافق تازه صلح میان اسرائیل و فلسطین، انتظار دارد اسرائیل جهت سازشی که هنوز اعلام نشده، آماده شود.

به آمریکا چک سفید امضا نداده‌ایم / نتانیاهو

نتانیاهو ادامه داد: ما در عرصه سیاسی هیچ چک سفیدی به آمریکا نداده ایم.

برخی رسانه های اسرائیلی از نخست وزیر این رژیم نقل کرده اند که ” ما مستقل هستیم، ما می توانیم راجع به بسیاری از پرسشها تصمیم گیری کرده و بسیاری از مواضع را اعلام نماییم. درست است که ما و آمریکایی ها روابطی گرم و راجع به مواضع اولیه مان فهم متقابل داریم ولی این درست نیست که گفته شود ما یک چک سفید امضا داده ایم و هر چه به ما گفته شود انجام می دهیم. واقعیت این نیست.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هشدار داد به رغم واکنش‌ها دوستانه دولت فعلی آمریکا با این رژیم، اسرائیل به واشنگتن “چک سفید امضا” نداده که الزاما طبق خواسته آن واکنش‌ه

راست گرایان افراطی در اسرائیل در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از حامیان ترامپ محسوب می شدند ولی طی ماه های اخیر، در پی تحولاتی به خاص درخواست واشنگتن از اسرائیل جهت محدود کردن شهرک سازی ها و هم چنین تلاش جهت شروع مذاکرات صلح تازه میان فلسطین و اسرائیل این رویکرد نسبت به ترامپ بسیار عوض کردن کرده است.

نخست وزیر اسرائیل در بخش دیگری از اظهاراتش درجلسه هفتگی حزب لیکود بیان کرد: ما باید “بسیار هوشمندانه و مسئولانه” واکنش‌ها کنیم. در دوره حساس کنونی حتی اگر مورد نیاز باشد باید فراتر از این ها عمل کنیم؛ ما باید به یک توافق صلح دست یابیم.

واژه های کلیدی: توافق | آمریکا | فلسطین | اسرائیل | اسرائیل | آمریکایی | نتانیاهو | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs