کتاب مرجع WorldCat

LB Kids 2015,دانلود رایگان LB Kids 2015,لیست Meet the dinotrux,کتاب Meet the dinotrux

نمی‌دانم پوتین دوست است یا دشمن! / ترامپ

دونالد ترامپ گفت نمی‌تواند بگوید ولادیمیر پوتین دوست است یا دشمن ولی او را یک رقیب می‌داند. ترامپ: نمی دانم پوتین دوست است یا دشمن! عبا..

ادامه مطلب

ترامپ دیدار با رهبر کره شمالی را لغو کرد

رئیس‌جمهور آمریکا در نامه‌ای به رهبر کره شمالی، اعلام کرد در نشستی که قرار بود ماه آینده میلادی میان سران دو کشور برگزار شود، شرکت نمی‌کند. ..

ادامه مطلب

ترامپ روش ارتباطی خاص خود را دارد / نیکی هیلی

نماینده آمریکا در شرکت ملل گفت که از روش ارتباطی رییس‌جمهوری این کشور دفاع نمی‌کند. نیکی هیلی: ترامپ روش ارتباطی خاص خود را دارد عبارات مهم ..

ادامه مطلب

غلط های گذشته را در مذاکره با کره تکرار نمی‌کنیم / پمپئو

وزیر خارجه آمریکا می گوید دولت دونالد ترامپ غلط های گذشته را در مذاکره با کره شمالی تکرار نخواهد کرد. پمپئو: غلط های گذشته را در مذاکره با..

ادامه مطلب

نمونه‌های گرفته شده است از دوما وجود هیچ ماده شیمیایی را نشان نمی‌دهد / مسکو

ارتش روسیه تاکید کرد که نمونه‌های گرفته شده است از دوما وجود هیچ ماده شیمیایی را ثابت نمی‌کند. مسکو: نمونه های گرفته شده است از دوما وجود هیچ ما..

ادامه مطلب

توافق آمریکا و انگلیس جهت برچیدن شبکه‌های جاسوسی روسیه

رئیس‌جمهور آمریکا و نخست‌وزیر انگلیس راجع به لزوم برچیدن شبکه‌های جاسوسی روسیه توافق کردند. توافق آمریکا و انگلیس جهت برچیدن شبکه های جاس..

ادامه مطلب

جهت همکاری با روسیه آماده‌ایم / وزیر دفاع آمریکا

وزیر دفاع آمریکا جهت همکاری کشورش با روسیه بعد از گزینش مجدد ولادیمیر پوتین به عنوان رییس جمهوری اعلام آمادگی کرد. وزیر دفاع آمریکا: جهت همکار..

ادامه مطلب

ترامپ دوست دارد قاچاقچیان مواد مخدر را اعدام کند ولی تمی‌تواند

پایگاه خبری آکسیوس منشتر شدن نقل قول‌هایی از اطرافیان ترامپ به این نتیجه رسیده که او طرفدار اعدام قاچاقچیان مواد مخدر است گرچه می‌داند که نمی‌تواند ا..

ادامه مطلب

ادعای لیبرمن باطل و ترساندن کننده امنیت منطقه است / حریری

نخست وزیر لبنان با صدور بیانیه‌ای به موضع گیری وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه بلوک شماره ۹ گازی در آبهای منطقه ای لبنان متعلق به این رژیم است تصویر..

ادامه مطلب

هدف بن سلمان از بازداشت شاهزادگان سعودی سیطره بر ۲ تریلیون ریال اموال آنهاست

روزنامه هافینگتن پست عربی نوشت که ولیعهد عربستان در عملیاتی که جهت رویارویی با فساد شروع کرده بر دو تریلیون ریال از اموال شاهزادگان و وابستگان دولتی سیط..

ادامه مطلب