کتاب مرجع WorldCat

LB Kids 2015,دانلود رایگان LB Kids 2015,لیست Meet the dinotrux,کتاب Meet the dinotrux

گت بلاگز اخبار اجتماعی برگزاری کلاس درس در بیمارستان و منزل جهت دانش‌آموزان حادثه‌دیده هرمزگانی

معاون آموزشی آموزش و پرورش استان هرمزگان از برگزاری کلاس درس در بیمارستان و منزل جهت دانش‌آموزان حادثه‌دیده هرمزگانی خبر داد.

برگزاری کلاس درس در بیمارستان و منزل جهت دانش‌آموزان حادثه‌دیده هرمزگانی

برگزاری کلاس درس در بیمارستان و منزل جهت دانش آموزان اتفاق دیده هرمزگانی

عبارات مهم : آموزش

معاون آموزشی آموزش و پرورش استان هرمزگان از برگزاری کلاس درس در بیمارستان و منزل جهت دانش آموزان اتفاق دیده هرمزگانی خبر داد.

ایلنا نوشت: احمد مهرانی، معاون آموزشی آموزش و پرورش استان هرمزگان راجع به اوضاع تحصیلی دانش آموزان اتفاق دیده هرمزگانی در سال تحصیلی تازه گفت: در جلسات متعددی که برگزار کردیم، مقرر شد؛ جهت هر 16 دانش آموزی که در تصادف دچار ضرب دیدگی شده است بودند، 16 کلاس درس در منزل برگزار کنیم.

برگزاری کلاس درس در بیمارستان و منزل جهت دانش‌آموزان حادثه‌دیده هرمزگانی

وی ادامه داد: از امروز، اول مهر و همزمان با شروع بازگشایی مدارس براساس برنامه ریزی که انجام شده، معلم به منزل آنها مراجعه می کند و متناسب با شرایط دانش آموز برنامه تحصیلی را شروع می کند تا این دانش آموزان نیز از تحصیل عقب نمانند. از روسای مناطق نیز خواسته شده است تا با خانواده ها در خصوص برگزاری این کلاس ها در منزل هماهنگی های مورد نیاز را انجام دهند.

معاون آموزشی آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: با هماهنگی با معاون آموزشی آموزش و پرورش استان فارس نیز مقرر شد تا 3 دانش آموزی که همچنان در بیمارستان هستند نیز با اجازه دکتر معالج آنها، دبیر با حضور در بیمارستان کلاس درس را جهت آنها برگزار کند، البته ممکن است با توجه به اینکه این دانش آموزان در بیمارستان هستند، نحوه تدریس در آنجا با شرایط خاص باشد.

معاون آموزشی آموزش و پرورش استان هرمزگان از برگزاری کلاس درس در بیمارستان و منزل جهت دانش‌آموزان حادثه‌دیده هرمزگانی خبر داد.

او گفت: جهت همه دانش آموزان این اتفاق شرایط ادامه تحصیل از امروز آینده نگری شده است است و تا زمانی که شرایط این دانش آموزان به حالت عادی بازگردد، این برنامه ادامه دارد.

مهرانی گفت: مرکز مشاوره آموزش و پرورش استان از همان روزهای اول بعد از اتفاق کار مشاوره درمانی خود را شروع کرده است و آینده نگری شده است تا این مشاوره ها تا زمانی که شرایط دانش آموزان عادی شود، ادامه داشته باشد.

واژه های کلیدی: آموزش | آموزشی | برگزاری | استان فارس | بیمارستان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs